Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Choczewo

Choczewo, pomorskie

  • 79 999 zł
  • 1 000 m²
  • 80 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Radzio

Skontaktuj się

Działka budowlana Choczewo

Choczewo, pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

79 999 zł

1 000 m²

80 zł/m²

Działka budowlana Choczewo

Zaktualizowane: 5 maja 2026

79 999 zł 1 000 m² 80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 79 999 zł (80 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Gravia Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10/19283/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OKAZJA! Działki budowlane w Zwartówku 25 km od Łeby, blisko jezior i lasów

Marzysz o własnym domu w spokojnej, kaszubskiej wsi, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do nadmorskich atrakcji? Zwartówko (gmina Choczewo) to miejsce idealne.
Bliskość morza: Tylko 25 km do Łeby, jednego z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem.
Natura na wyciągnięcie ręki: W otoczeniu znajdują się piękne lasy oraz jeziora, co gwarantuje ciszę, spokój i czyste powietrze. (...)

Agent

Oskar Radzio

787 912...

787 912 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oskar Radzio

787 912...

787 912 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oskar Radzio

Zostaw telefon, oddzwonimy